Огляд вживаного Ford Kuga/Escape другого покоління: на що звернути увагу

В Україні багато Ford Kuga, проданих офіційними дилерами та «близнюків» Escape, які привозять зі США. На які нюанси треба звернути увагу, якщо підбирати це авто на ринку вживаних машин?
Огляд вживаного Ford Kuga/Escape другого покоління: на що звернути увагу

Ford Kuga/Escape другого покоління

logo20 квітня 2020, 18:03
logo0
logo0 хв

Ford Kuga/Escape другого покоління випускались з 2012 по 2019 рік як на європейському, так і на американських заводах Ford.

Під капотом тестової версії – 2,0-літровий турбодизель, розроблений французькою PSA. Також стояли проблемні 1,5- 1,6- та 2,0-літрові Ecoboost та дуже надійний 2,5-літровий атмосферник, який частіше всього привозять з Америки. Коробки передач можуть бути трьох видів - 6-сутепенева механіка, гідротрансформатор та «фордівський» робот з двома зчепленнями PowerShift. Останній, особливо у версії з сухим зчепленням, приносить багато проблем власникам. Тому його треба уникати.

Читайте також: у Харкові збудували пекельну "Волгу" з двигуном V8 Ford

Кросовер дуже добре керується, але підвіска не дуже жорстка. Хоча дрібні нерівності передаються в салон. Однак підвіска на наших дорогах досить часто виходить з ладу.
Автомобіль може бути як передньо-, так і повнопривідними. Повний привід забезпечується «фордівською» муфтою та імітацією розподілення крутного моменту за допомогою гальмівних колодок.

Ford Kuga на початкових роках випуску в Україну коштують від 12 до 19 тисяч доларів. Більшість його конкурентів мають схожу ціну, хоча Toyota RAV4 дещо дорожча.

Дивіться відеоогляд Ford Kuga від команди SRT:

Нагадаємо, що українці активно купують авто зі США.