Огляд вживаного гібрида Chevrolet Volt: чи справді це економне авто

На гібридах Chevrolet Volt американські таксисти наїжджають по 500 тисяч км, а несправних тягових батарей ще жоден автомеханік не бачив. Чи й справді це авто настільки надійне?
Огляд вживаного гібрида Chevrolet Volt: чи справді це економне авто
logo31 січня 2020, 19:57
logo0
logo0 хв

На Chevrolet Volt встановлено електродвигун потужністю 111 кВт з моментом 320 Нм. Літій-іонні акумулятори мають пікову потужність 136 кВт. Час повної зарядки від звичайної електромережі – 3-4 години. Volt працює в режимі електромобіля аж до стану неповної розрядки (30% від ємності акумуляторів). Цей гібридний автомобіль здатний проїхати в режимі електромобіля приблизно 65 км. Однак це теоретично. Насправді пробіг залежить від температури навколишнього середовища та манери їзди.

Читайте також: тест-драйв Mitsubishi Outlander PHEV

Ведучий блогу SRT вперше самостійно розбирається з гібридом, що підзаряджається, тому не вся інформація про цю машину вірна. Однак в цілому огляд вживаного Chevrolet Volt непоганий. Адже в ньому розповідається, як працює гібридна установка на Chevrolet Volt, наскільки надійна тягова батарея та чому, скільки витрачає гібрид на трасі та у місті.

Дивіться відео про Chevrolet Volt:

Нагадаємо, що під назвою Chevrolet Bolt – зовсім інший автомобіль, це “чистий” електромобіль.