Оновлений Opel Grandland 2021 показав сміливий дизайн, цифрову кабіну та високі технології

А ще з оновленням Opel Grandland Х змінив назву на Opel Grandland.
Оновлений Opel Grandland 2021 показав сміливий дизайн, цифрову кабіну та високі технології

ФОТО: Opel|

Opel Grandland Х змінив назву на Opel Grandland

logo10 червня 2021, 14:14
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Модернізований до 2021 року флагманський кросовер Opel втратив “Х” у своїй назві, слідом за Mokka та Crossland, і тепер називається просто Grandland.

Також цікаво: Toyota Land Cruiser 300 представлений офіційно: технічні характеристики і всі подробиці про нове покоління легенди

Opel Grandland зразка 2021 року має обов’язковий для нових Opel “візор” – стилістичне оформлення передньої частини. Фари у кросовера тепер матричні.

Повністю цифрова кабіна – це інтуїтивно зрозуміла панель Opel Pure з широкоформатними дисплеями, пояснює Opel. Один з них – 12-дюймовий “інфоцентр водія”, а інший призначений для мультимедійних та системних функцій.

Також є система кругового огляду, адаптивний круїз-контроль з функцією stop & go, паркувальний асистент. Opel наголошує на наступних аспектах Grandland:

  • Компактний позашляховик: плагін-гібридні версії також мають систему повного приводу;
  • Провідна у своєму класі технологія світла: адаптивне піксельне світло IntelliLux LED® зі 168 світлодіодами;
  • Раннє виявлення: система нічного бачення робить пішоходів та диких тварин помітними в темряві;
  • Додаткова безпека: Highway Integration Assist підтримує дистанцію та положення на смузі руху;
  • Гарне здоров’я: ергономічні передні сидіння з сертифікацією AGR.

Про силові агрегати для оновленого Grandland Opel зазначає лише, що покупцям будуть доступні як бензинові мотори, так і гібридні установки з можливістю зарядки від мережі. Скоріш за все мова йде про ті ж плагін-гібриди, що були у дореформеного Grandland X. Ці установки включають передньопривідні 224-сильні виконання та повнопривідні 300-сильні, з додатковим мотором на задній осі. Гібридні кросовери здатні долати на чистій електроенергії до 50 кілометрів.

Детальнішу інформацію та ціни на оновлений кросовер Opel обіцяє розкрити найближчим часом, оскільки старт продажів у Європі призначений на осінь.

Фото: Opel Grandland 2021 / Opel