Opel GT X Experimental показав, якими будуть електрокари бренду

До 2024 року німецький виробник розраховує повністю електрифікувати свій модельний ряд.
Opel GT X Experimental показав, якими будуть електрокари бренду

ФОТО: Opel|

Концепт Opel GT X Experimental

logo22 серпня 2018, 15:30
logo0
logo0 хв

Концепт GT X Experimental від Opel демонструє перспективний напрямок дизайну майбутніх електрокарів німецької марки. Головною характерною рисою Опелів стануть лінійні світлодіодні фари.

Чи будуть втілені у серійних моделях такі елементи як двері-самогубці та відсутність центральної стійки – говорити поки зарано. Однак Opel обіцяє зберегти мінімалістичний стиль у оформленні своїх майбутніх машин.

Також цікаво: 2020 Ford Focus ST показався без камуфляжу

Фото: Концепт Opel GT X Experimental / Opel

Справжній мінімалізм панує у салоні концепту Opel GT X, та для прототипів такого розряду це досить типово. Втім, Tesla довела, що і в серійному автомобілі може бути настільки ж лаконічний салон.

За інформацією Autocar, концепт оснащений літій-іонним акумулятором потужністю 50 кВт*год та системою індуктивної підзарядки. Електромотор – один, з приводом на передню вісь. Потужність двигуна не розкрита, хоча це, скоріш за все, не має значення, адже у даному випадку важливіший дизайн GT X Experimental.

Opel розраховує, що до 2021 року 40% продажів припадатиме на кросовери, а до 2024 року виробник пропонуватиме електричну версію для кожної зі своїх моделей.

Також цікаво: Renault показала купе-кросовер Arkana