Opel розробляє міський електрокар за 25 тисяч євро

Німецький виробник націлився на сегмент міських електромобілів за ціною 25 000 євро. Вони можуть бути меншими й доступнішими за суперміні Corsa, але конкуренти готують ще дешевші е-машини.
Електричний Opel за 25 тисяч євро - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

Міський електричний Opel буде меншим і дешевшим за Corsa

logo3 листопада 2023, 11:53
logo0
logo0 хв

Про це натякнув генеральний директор Opel Флоріан Хюттль. Орієнтовно цінова ніша закріплена на позначці 25 000 євро (26 500 доларів) і ця модель, назва якої ще відсутня, зможе конкурувати з армією майбутніх міських електромобілів, включаючи Cirtoen e-C3, Fiat Panda, Renault 5, Kia EV2 і VW ID.1 / ID.2.

Попередні пропозиції Opel початкового рівня включали Agila, Karl і більш преміальний Adam, хоча всі три вилучені з асортименту. Новий міський автомобіль був визнаний "можливим" гендиректором Opel Флоріаном Хюттльом, який переконаний, що "в асортименті є місце для меншої моделі" нижче Corsa.

Читайте також Оновлений Opel Corsa отримав електричні та гібридні версії

Хоча інформацію про міський електромобіль під маркою Opel офіційно не підтверджено, усі свідчить про те, що він ужt перебуває у стадії розробки. Бос Opel натякнув, що ключем до прискорення таких робіт є розробка "нових енергомістких акумуляторів", які будуть дешевшими, легшими та меншими за розміром. Це дозволить міському електромобілю Opel поєднувати невеликі розміри з пристойним запасом ходу та внутрішнім простором і при цьому він не буде занадто дорогим.

Новий міський електромобіль, що буде "менший суперміні Corsa", точно матиме освітлену емблему Opel. Фото: arenaev.com

За словами головного менеджера Opel, дешеві електромобілі стають "великим потягом" у галузі, оскільки це те, чого хоче більшість клієнтів. У цьому контексті Opel орієнтується на 25 000 євро, що відповідає цільовій ціні майбутніх конкурентів Renault 5 і VW ID.2.

Щоправда, тут є одна суттєва деталь: новий Citroen e-C3 з часом має коштувати від 19 990 євро (21 200 доларів) з меншим акумулятором. Аналогічну ціль має VW щодо початкової ціни майбутнього міського кросовера ID.1, який прийде у 2026 році. Очікується, що міський малюк Fiat Panda наступного покоління, який з’явиться у 2024 році, може бути ще дешевшим.

Новий міський електромобіль, який ще не має навіть назви та ескізних малюнків, буде меншим за цей суперміні Corsa