Opel Vivaro став схожим на легкові моделі бренду

Фургон Opel Vivaro вперше «приміряв» фірмовий дизайн Opel Vizor, отримав 18 систем безпеки та пропонується з кількома видами приводу: повністю електричним, на водневих елементах та з дизельними двигунами.
Opel Vivaro 2024: фото, оновлення, обладанання - Auto24

Opel Vivaro 2024

logo16 листопада 2023, 10:10
logo0
logo0 хв

Фургон Opel Vivaro отримав нову фірмову характерну передню панель Opel Vizor з сучасними LED-фарами (опція). Крім того, Новий Opel Vivaro відтепер матиме 18 сучасних систем допомоги, включаючи Dynamic Surround Vision.

Новий Opel Vivaro оновився і в салоні: інформаційно-розважальні системи на основі платформи Snapdragon® Cockpit від Qualcomm Technologies, два 10-дюймових дисплеї, бездротове підключення смартфонів, налаштування додаткових функцій.

Також цікаво Opel розробляє міський електрокар за 25 тисяч євро

Електрична версія Opel Vivaro пропонує збільшений запасом пробігу на повному заряді акумулятора – до 350 кілометрів (відповідно до WLTP). Також у ній є блок e-Power Take-off Unit, який можна використовувати для живлення інших електричних споживачів від тягової батареї Opel Vivaro Electric.

В гамі фургону Opel Vivaro залишились перевірені часом та високоефективні турбодизельні двигуни. Також Opel Vivaro буде доступний у версії HYDROGEN – тобто, з водневими енергетичними елементами.

Таким чином, Новий Opel Vivaro пропонує комфорт та ходові якості майже на рівні легкових автомобілів. В Україні він буде доступний в наступному році.

Жорстка конструкція шини Continental WinterContact TS 870 P створена для використання на важких автомобілях - з електричним приводом або великих чи рамних позашляховиках або пікапах.

Рекламна інформація