![Герої повертаються "На щиті", а не "Вантажем 200" - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202310/48181eb19319b-f8a5-44b7-a6f8-944a31390257.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: мерія Луцька|
Спецтранспорт для гідного перевезення полеглих на війні
Автомобіль закуплено за майже мільйон гривень в рамках реалізації гуманітарного проєкту Збройних сил України "На щиті". Гроші на це виділено з міського бюджету. Спецтранспорт міський голова Ігор Поліщук особисто передав Волинському обласному бюро судово-медичної експертизи.
Разом з керівником цієї установи Лілією Вірун та начальником відділу гуманітарних та спеціальних перевезень Андрієм Лігун мер оглянув автомобіль з рефрижераторною установкою в кузові. Це – п’ятимісний Peugeot з дворядною кабіною та надбудовою ізотермічного кузова з сендвіч-панелей і посиленою установкою Thermo King.
Читайте також Рідкісний луцький пікап в ідеальному стані
"П’ятимісний салон брали через необхідність, щоб міняти водіїв, оскільки рейси за тілами полеглих Героїв бувають досить тривалими. У складі екіпажу також мають бути санітари, адже тіла необхідно заносити, виносити. Дякую всім, хто працює в екіпажах “На щиті” за їхню непросту роботу. Залишається побажати, щоб такі рейси відбувалися якомога рідше", – сказав мер Ігор Поліщук.
У Луцькій громаді справедливо вважають, що тема останньої дороги Героїв з фронту додому не повинна бути закритою: співвітчизники гинуть у справедливі борні проти кремлівських супостатів і заслуговують найвищих почестей. Фото: мерія Луцька
За словами Лілії Вірун, в автопарк установи нині п’ять таких автомобілів. Однак після частих і тривалих відряджень на різні ділянки фронту наявний транспорт швидко виходить з ладу та потребує заміни. Нинішнє оновлення рухомого складу підсилить потужності: Волинь гідно повертала і буде при потребі повертати своїх Героїв додому.