Оце так автосалон! $45 мільйонів доларів у одному шоу-румі (відео)

Здогадайтесь, де знаходиться цей дилерський центр?
Оце так автосалон! $45 мільйонів доларів у одному шоу-румі (відео)
logo23 липня 2018, 18:00
logo0
logo0 хв

Ми усе частіше чуємо про те, що автовиробники зміщують центр своєї уваги з Європейських країн та США на Схід. Шалені темпи зростання авторинку Китаю – одна з причин. Однак Схід – це не лише Азія.

Вражаючий автосалон з понад сотнею ультрадорогих і розкішних автомобілей у Дубаї показав відео-блог Barcroft Cars. Опис до відео повідомляє, що вартість усіх автомобілів, представлених у шоу-румі, перевищує 45 мільйонів доларів.

Також цікаво: Облом для мільйонера – відео про те, як власник Lamborghini Huracan пошився у дурні

Автосалон Deals on Wheels був відкритий у 2007 році 36-річним жителем Дубаю на ймення Мохамед Реда Абдулла, що завжди був пристрастним любителем суперкарів. Чоловік давно хотів мати найбільший автосалон суперкарів у світі і, здається, з таким гаражем йому це вдалось.

Ferrari, Lamborghini, Porsche, Rolls-Royce, McLaren та Aston Martin – тут знайдеться розкішний чи швидкісний автомобіль на будь-який смак. Наприклад, Porsche 918 у Мохамеда можна придбати за $1,4 мільйони, Ferrari Enzo – за $1,9 мільйони, McLaren P1 – за $1,7 мільйони, а за рідкісну Ferrari LaFerrari дилер просить $3 мільйони. Сподіваємось, ніхто з покупців не прийде з готівкою.

Також цікаво: DIY-відео: як поміняти масло Bugatti Veyron