![Volkswagen Transporter від геймерів передали СЗУ - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202304/4502674bb4bc8-064c-44fe-b837-f4eac96afcdf.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Ще у грудні 2022 року компанія GSC Game World спільно з кіберспортсменами NaVі та фондом MK Foundation заявили, що купують 100 мікроавтобусів для українських військових. Машини йшли партіями, їх приводили до ладу, перефарбовували та відправляти на передову.
Також цікаво у Кривому Розі тестують екскаватор-розміновувач
“Перші партії автомобілів вже в руках захисників України, допомагаючи їм боронити нашу землю та свободу. Четверо з них вже перебувають у розпорядженні «Вовків Да Вінчі», ще тринадцять передано до 41-ї окремої механізованої бригади. Ми пишаємось тим, що допомагаємо Збройним Силам України в їхній героїчній праці!”, – йдеться в повідомлені розробників гри S.T.A.L.K.E.R. у Твіттер.
Минулого року компанія GSC Game World в рамках благодійного розпродажу ігор свого виробництва також зібрала для ЗСУ 800 тисяч доларів.