Перші повністю електричні Toyota bZ4X побили та продають на аукціоні

Майже одразу після початку продажів дві Toyota bZ4X потрапили у ДТП у США, їх виставили на аукціони.
Toyota bZ4X на аукціоні Copart - Auto24

Електричні Toyota bZ4X

logo6 серпня 2022, 11:43
logo0
logo0 хв

Наприкінці липня на американському автомобільному страховому аукціоні Copart з’явилось два нові японські електромобілі Toyota bZ4X. Мова йде одразу про дві Toyota bZ4X, однак пошкодження у них різні.

Першим було опубліковано лот із сірим Toyota bZ4X. На жаль, до ДТП машина вартістю 55 тисяч доларів США встигла проїхати лише 2194 км.

Також цікаво опис та характеристики Toyota bZ4X

Обставини аварії не відомі, але її наслідки очевидні. У автомобіля повністю зруйнована передня частина – удар був такий сильний, що капот зім'явся далеко вгору. Вочевидь, в аварії пошкодило силову установку, оскільки на панелі приладів з'явилося дивне попередження про те, що, перш ніж вийти з автомобіля, його потрібно поставити на паркінг.

Другий екземпляр, червоний bZ4X вартістю 66 тисяч доларів, постраждав набагато менше. Після ДТП у автомобіля по суті був пошкоджений тільки передній бампер. Та й пробіг у нього менший – 968 км.


Обидва автомобілі – це Toyota bZ4X у комплектації XLE. А ось силові установки у них відрізняються: сірий кросовер – передньопривідний (один електромотор), а червоний – з колісною формулою 4х4 (два мотори), батарея однакова - 71,4 кВт*год).

Торги в обох випадках тільки очікується, але вже можна сказати, що червоний електромобіль знайде нового власника швидко, хоча виявиться не таким уже дешевим. А ось із сірим bZ4X не все так однозначно, тому що складно сказати, підлягає він відновленню чи ні.