Перший eActros 300 пішов замовнику ще до серійного виробництва

Компанія Mercedes-Benz відправила замовнику перший магістральний тягач eActros 300, серійне виробництво якого розпочнеться наприкінці нинішнього року.
 Mercedes-Benz eActros 300: опис, фото, геграфія  поставок - Auto24

ФОТО: Daimler Truck|

Магістральний тягач Mercedes-Benz eActros 300

logo31 жовтня 2023, 12:20
logo0
logo0 хв

Проданий автомобіль виготовлений малою пробною серією для тестування виробничої лінії по усьому технологічному ланцюгу. Це – одна з шести замовлених машин цієї моделі, що мають поповнити місцевий автопарк Logistik Schmitt.Сімейна компанія в Бітігхаймі (Баден-Вюртемберг) використовуватиме електричну фуру на місцевих маршрутах.

Повідомляється, що спочатку автомобіль працюватиме в багатозмінному режимі транспортування двигунів між своїм логістичним заводом у Гермерсхаймі та заводом Mercedes-Benz у Верті, що за 25 км. Пізніше в маршрут буде включено і завод двигунів у Мангеймі.

Читайте також Електрична вантажівка Mercedes-Benz eActros 600 проїде 1000 кілометрів вдень

"Logistik Schmitt є важливим партнером для тестування eActros з 2019 року. Від першого прототипу до електричного сідельного тягача Logistik Schmitt підтримує етапи розробки e-вантажівки з інтенсивними випробуваннями", – повідомив керівник відділу продажу вантажівок Mercedes-Benz і FUSO Райнер Шмітт.

Електрична вантажівка eActros буде використовуватися для логістики Daimler Truck між заводом двигунів у Мангеймі та заводом Mercedes-Benz у Верті

eActros 300 базується на тій самій технології, що й eActros 300/400 з платформним шасі, що серійно виробляються з 2021 року. Три блоки акумуляторів із встановленою ємністю акумулятора 112 кВт·год кожен забезпечують діапазон пробігу до 220 км з одним зарядом акумулятора.

Магістральник eActros 300 можна заряджати потужністю до 160 кВт: три згадані акумуляторні блоки потребують для зарядки від 20 до 80% на стандартній станції швидкої зарядки постійного струму з зарядним струмом 400 А трохи більше години.