Першими електрокарами Land Rover стануть Evoque та Discovery Sport

Британський автовиробник обіцяє вивести на ринок шість нових електричних моделей за наступні п'ять років.
Першими електрокарами Land Rover стануть Evoque та Discovery Sport
logo18 травня 2021, 14:02
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Нові кросовери з електричною силовою установкою вийдуть не в 2025 році, як передбачалось раніше, а вже у 2024 році. Evoque та Discovery Sport стануть першими моделями на платформі EMA, на розробку якої буде витрачена значна частина 10 мільярдів фунтів інвестицій, виділених до 2026 року.

Дізнайтесь також: Mitsubishi попрощалась з позашляховиком Pajero

Платформа Jaguar Land Rover EMA розраховані як на чисто акумуляторні моделі, так і на електромобілі з ДВЗ в ролі генератора електроенергії. При цьому вона дозволить використовувати акумулятори різного типу.

EMA розробляється таким чином, щоб одразу бути пристосованою до використання передових систем допомоги водію і хмарних сервісів. Нові Range Rove Evoque і Discovery Sport отримають “автопілот” з рівнями автономності від другого до четвертого, а також зможуть обмінюватися великими обсягами даних з іншими автомобілями і навколишньою інфраструктурою. Крім іншого, електропривід повинен розширити їх можливості на бездоріжжі. Випуск електричних кросоверів Land Rover буде налагоджений в англійському Хейлвуді.

До 2030 року платформу EMA використовуватимуть близько 50% всіх автомобілів Jaguar Land Rover. Близько 40% відводиться на платформу MLA, яка дебютує у 2022 році на новому Range Rover, а для решти передбачена поки що безіменна платформа.

Фото: Range Rove Evoque і Land Rover Discovery Sport / Land Rover