Пікап Tesla готується до дебюту наступного року

Ілон Маск каже, що "смерть як хоче" представити пікап у 2019-му.
Пікап Tesla готується до дебюту наступного року

ФОТО: Іnsideevs|

Авторський скетч Tesla Pickup

logo12 грудня 2018, 18:30
logo0
logo0 хв

У своїй звичній манері Ілон Маск написав у Твіттері, що дуже хоче вивести на ринок довгоочікуваний електричний пікап, а показати його публіці сподівається вже наступного року.

Також цікаво: Tesla вперше показала свою Gigafactory 1 зсередини: фото, відео

Ілон Маск в черговий раз використав Twitter для анонсу презентації нової моделі Tesla. Цього разу Маск поділився планами по випуску пікапа, просто відповівши на питання фаната про те, коли він зможе попередньо замовити такий електромобіль.


На що Ілон Маск відповів, що й сам згорає від нетерпіння вивести на ринок Tesla Pickup, а його презентацію сподівається провести вже наступного року. Можливо, на відвертість Маска потягнуло через нещодавню прем’єру іншого електричного пікапа американського виробництва – Rivian R1T.

Фото: скетчі Tesla Pickup

Якщо пікап Tesla буде представлений наступного року, це означатиме, що у продажу він може з’явитись вже у 2020 або на початку 2021 року, слідом за компактним електрокроссовером Tesla Model Y.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск обмовився, що Tesla Pickup отримає пару електродвигунів з “шаленим” крутним моментом, повний привід, адаптивну підвіску, запасу ходу до 800 км, автопілот та ще багато цікавого.

Також цікаво: Venturi Antarctica: полярний електро-всюдихід