Пікап з горбатого "Запорожця": унікальний проект з Тернопільщини

Українець перетворив горбатий "Запорожець" на оригінальний пікап. "Запорожець" став передньомоторним і отримав двигун та КПП від "Жигулів". В основі вантажівки лежить саморобна рама.
Пікап з горбатого "Запорожця": унікальний проект з Тернопільщини - 21 квітня 2022 - Auto24
logo21 квітня 2022, 13:25
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У Тернопільській області виявили нестандартний вантажний ЗАЗ-965. Саморобний пікап "Запорожець" виставили на продаж лише за 650 доларів.

Читайте також: Саморобний електричний "Запорожець" розігнали до сотні за 3,8 секунди

Автомобіль побудований із підручних матеріалів, причому більшу частину деталей його творець знайшов на звалищі. Власне, від ЗАЗ-965 залишилася лише передня частина кузова з дверима, змонтована на саморобній звареній сталевій рамі. Ззаду обладнана вантажна платформа завдовжки 2,2 м і шириною 1,5 м.

Компонування пікапа зовсім не таке, як у "Запорожця". Автомобіль став передньомоторним — у багажник ЗАЗ-965 встановили двигун і КПП від старих "Жигулів". Як не дивно, силовий агрегат помістився в тісний простір. Для охолодження довелося зробити спереду подібність решітки радіатора.

У ВАЗ також запозичили задній міст, та деякі інші деталі ходової. Є й запчастини з інших авто — наприклад, дзеркала заднього виду взяли в старого УАЗ.

Незвичайний пікап ЗАЗ-965 немає номерів — поставити його на облік не вийшло. На жаль, в Україні для саморобних автомобілів це звичайна ситуація, і частково цим продиктована низька ціна пікапа.