Подивіться на найдивніший автомобіль Tata Motors

Крихітний Tata MBPV має броньований кузов і здатен пересуватись у приміщеннях.
Подивіться на найдивніший автомобіль Tata Motors
logo2 липня 2021, 12:24
logo0
logo0 хв

На виставці DEFEXPO India компанія Tata Motors представила транспортний засіб спецпризначення MBPV – “антитерористичний бойовий автомобіль для приміщень.

Дивіться також: MINI все ж збудувала мінівен

Разом із MBPV Tata представила ще чотири автомобілі для армії, які виглядають досить типово для подібної техніки: це масивні потужні машини без жодного натяку на декор, створені задля певної мети. MBPV також створений з певною метою, однак виглядає він зовсім інакше.

Це маленький, коробчастий автомобільчик, але нехай його ексцентричний вигляд вас не обдурить. Tata Motors MBPV (Micro Bullet-Proof Vehicle) – це бойова машина, призначена для вирішення конфліктів у приміщенні. Ця концепція є першою у своєму роді, і вона була розроблена для допомоги елітним силам Індії в місцях, де більші бойові машини не підходять.

MBPV допомагатиме поліції та військовим у випадках, коли конфлікти відбуваються в обмеженому просторі – торгових центрах, залізничних станціях, аеропортах та подібних місцях. Цей броньований автомобіль має захисні кулестійкі панелі, компактні розміри та високе співвідношення потужності до ваги для спритності. Усі чотири колеса MBPV поворотні, що робить машину надзвичайно маневреною в обмежених просторах. MBPV може навіть підійматися сходами.

Куленепробивний кузов MBPV має бійниці, через які можна вести вогонь, спостерігаючи за усім через броньовані вікна. MBPV живиться від електродвигуна, що дозволяє йому бути відносно нечутним.

Фото: інші військові автомобілі Tata / Tata, Bharatautos