Подивіться, що дизайнер Mazda зробив з Lamborghini Gallardo

Автомобіль називається Salaff C2 і був представлений публіці на Конкурсі елегантності у Пеббл Біч.
Подивіться, що дизайнер Mazda зробив з Lamborghini Gallardo

ФОТО: Сarscoops|

Концепт Salaff C2 на базі Lamborghini Gallardo

logo28 серпня 2018, 15:50
logo0
logo0 хв

Salaff C2 – дітище Карлоса Салаффа, колишнього дизайнера Mazda. Автор стверджує, що його спорткар виконаний у стилі “вічної класики”: Ferrari, Lamborghini та Porsche, однак ми не можемо пригадати, аби італійці чи німці робили щось подібне.

Також цікаво: Рекордну ціну заплатили за Ferrari 250 GTO 1962 року випуску

Прототипу пана Салаффа організатори Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч видали пропуск на так звану галявину концептів. Там автомобіль мав привернути увагу заможної публіки та привести до дверей дизайнера інвесторів і замовників. По суті C2 є Lamborghini Gallardo з новим кузовом, салоном та модифікованими силовими агрегатами і шасі. Замовникам пропонується надати свій автомобіль для кастомізації. Однак охочих зробити це у Пеббл Біч помічено не було. А от здивованих та шокованих автолюбителів було чимало.

Фото: Концепт Salaff C2 / Сarscoops

Карлос Салафф у Мазді працював над дизайном Mazda3 та MX-5, а також концептів Nagare і Furai. Однак японці обмежували політ фантазії свого дизайнера та редагували його скетчі, а отримавши самостійність пан Салафф пустився берега.

Специфікації Salaff C2 не були розкриті, як і вартість конверсії, однак приватна фірма Salaff повідомила, що працює ще над двома моделями: C1 у стилі болідів Формули-1 1960-х і 1980-х років, а також двомісним спорткаром класу GT під назвою C3.

Також цікаво: SSC Tuatara готовий встановити новий рекорд швидкості