![Подивіться, що румунські тюнери зробили з Mercedes-Benz G-Клас](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202012/26641529a0f01-7d9c-4d22-baed-a9d1cdf7f91b.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Ательє Marius Designhaus навряд чи можна назвати відомим, принаймні за межами Румунії. Тим цікавіше, що проект MD2 на базі Mercedes-Benz G у румунських тюнерів вийшов не гіршим, за роботи визнаних майстрів цієї справи.
Також цікаво: Найчорніший автомобіль у світі вкрили сяючою пудрою і це справжній космос
Німецький позашляховик отримав нові бампери, капот з повітрозабірником і спойлер, а головне – широкі колісні арки і задні крила. А накладки на дверках не лише надали об’єму кузову, а й приховали зовнішні петлі. Румунський “Геландеваген” поставили на 20-дюймові диски з шинами 255/35 і пофарбували широченний кузов у два кольори.
Вартість комплекту тюнінгу не називається, однак набір від Marius Designhaus повинен коштувати не дорожче за аналог від іменитих брендів.
Фото: MD2 на базі Mercedes-Benz G-Class / Marius Designhaus