Поліція отримала партію новеньких Skoda Octavia та Volkswagen Tiguan

Делегація Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки доставила колегам з Національної поліції України 31 легковий автомобіль.
Автівки для українських  колег естонські офіцери поліції  перегнали у вільний від роботи час  - Auto24

ФОТО: Нацполіція України |

Церемоніал дарування техніки Нацполіції України відбувся у Львові

logo18 червня, 14:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Передача техніки відбулася у Львові на паркувальному майданчику навпроти управління поліції.

Естонці привезли в дарунок українським колегам 16 автомобілів Skoda Octavia та 15 Volkswagen Tiguan. Пізніше ці машини працівники поліції перегнали у прикордонні регіони Чернігівської та Житомирської областей.

Читайте також Естонія відправила українським військовим партію позашляховиків

Автомобілі прибули без розпізнавальних знаків та візуальної світлової атрибутики. Поліцейським згаданих областей належить вже на місці обладнати техніку засобами зв’язку, нанести графічну символіку, встановити апаратуру звукових та світлових спецсигналів.

Фото: Нацполіція України

"Від початку повномасштабної навали ворог знищив 304 поліцейські автомобілі, ще 1 228 автівок захоплені ворогом на тимчасово окупованих територіях. Саме тому в цей важкий момент для нас цінна та важлива підтримка партнерів", – повідомив очільник Національної поліції України Іван Вигівський

Читайте також Нацполіція отримала сотню новеньких Renault Duster

Генеральний директор Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії Егерт Белічев особисто керував одним з авто під час перегону до Львова. Він та його колеги для перегону техніки в Україну взяли відпустки власним коштом і у вільний від служби час доставили машину українським колегам в прикордонне місто Лева. При цьому охочих взяти відпустки для перегону автівок було в кілька раз більше, але ця місія їм випаде вже наступного разу.