Польські фермери не матимуть причини перекривати єдиний вільний пункт пропуску з Україною

Всі вимоги фермерів будуть виконані. Про це повідомив заступник міністра сільського господарства Польщі.
Страйк польських фермерів на пункті пропуска Медика - причин перекриття нема - Auto24

ФОТО: Тексти|

Черга з машин біля польського міста Перемишля

logo3 січня, 14:46
logo0
logo0 хв

«Міністерство приймає всі три вимоги фермерів і приймає їх до реалізації», — сказав заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак в ефірі польського Radio RMF24. Таким чином він послався на вимоги організації «Podkarpacka Oszukana Wieś», яка сьогодні має вирішити, чи відновлюватиме протест на переході «Медика».

Також цікаво Польща ввела нові ставки за платні дороги

Michał Kołodziejczak Фото RMF FM

«Podkarpacka Szukana Wieś» хотіла отримати субсидії на кукурудзу та збільшити кредитування фермерів до 2,5 мільярдів злотих. Мінагрополітики погоджується реалізувати обидві ці ідеї.

Інформація про прийняття Міністерством сільського господарства їхніх вимог надійде до фермерів 4 січня. Тому підстав для блокування україно-польського кордону у них нема. Втім, фермери хотіли отримати письмові гарантії від прем’єр-міністра, а не слова в ефірі радіо.

Через відсутність письмової декларації, у четвер 4 січня 8:00 біля переходу в Медиці відбудеться прес-конференція, під час якої повідомлять про відновлення акції протесту та поновлене блокування переходу.

Кондров повідомив, що цього разу протест набуде більш жорсткої форми – пропускатимуть одну машину з черги на годину. Безперешкодно пропускатимуть легкові, міжміські та вантажні автомобілі, але лише з гуманітарною допомогою, військовою технікою, ADR та швидкопсувними продуктами.