Porsche показала мінівен і ще пару небачених раніше машин

Porsche 919 Street, Vision Spyder та Porsche Vision Renndienst – це концепти, які так і не дійшли до виробництва, але побачити їх варто. Крім того, на фірмових фото засвітився ще один робочий макет, який може бути електричним Macan.
Porsche показала мінівен і ще пару небачених раніше машин

ФОТО: Porsche|

Мінівен Porsche

logo12 листопада 2020, 15:03
logo0
logo0 хв

Тізерна кампанія Porsche Unseen завершилась розкриттям кількох проектів, котрі досі трималися в таємниці.

Також цікаво: Придбайте приватний літак, отримайте в подарунок Porsche 911 Turbo S такого ж кольору

Першим з них є повномасштабна модель 919 Street, задумана як дорожній аналог гібриду 919, який виграв Ле-Ман. Цей прототип був створений у 2017 році. Дорожній гіперкар використовує той самий монокок з вуглецевого волокна та гібридну установку на 900 кінських сил, що і гоночний болід LMP1, від якого він також успадкував пропорції та колісну базу. За збігом обставин, демонстрація 919 Street збігається з 20-ю річницею Carrera GT, яку цього тижня святкує Porsche.

Фото: повнорозмірний макет Porsche 919 Street / Porsche

Vision Spyder – це сучасна інтерпретація класичної моделі, а саме 550-1500 RS Spyder зразка 1954 року. Номерний знак з написом “Маленький бунтар” є даниною машині 550 Spyder Джеймса Діна. Прототип виконаний у новітній мові дизайну Porsche, з деталями у стилі ретро. Зокрема крихітне лобове скло та вентильована кришка двигуна ззаду. Двомісний салон виконаний у стилі трекових спорткарів, він “розібраний” до найнеобхіднішого.

Фото: прототип Porsche Vision Spyder / Porsche

Найцікавішим серед новоявлених концептів Porsche є Renndienst. Він являє собою довільну інтерпретацію концепції простору для сімей для шести осіб. Команда дизайнерів розробила футуристичний “космічний човник” із захоплюючими пропорціями. Дослідження показує, як дизайн Porsche з характерним моделюванням поверхні може бути перенесений у невідомий для бренду сегмент автомобіля. Водійське крісло в мінівені розташоване у центрі, а пасажирам віддано просторий “туристичний” салон. Силова установка мінівена – повністю електрична.

Фото: прототип Porsche Renndienst / Porsche

Ще одна небачена раніше річ була показана на фірмових фото Porsche – глиняний макет автомобіля, котрий може бути повністю електричним кросовером Macan наступного покоління.

Якщо ви хочете побачити 919 Street, Vision Spyder та Porsche Vision Renndienst, це можна буде зробити наступного року в Музеї Porsche у Штутгарті. Тим часом, для найвідданіших фанатів марки вже зараз доступна книга під назвою Porsche Unseen з усіма подробицями про ці раніше надсекретні проекти.

Загалом у книзі розповідається про 15 прототипів, створених за останні 15 років. Концепти детально представлені на 328 сторінках із вражаючими фотографіями Стефана Богнера та інформативним текстом Яна Карла Бедекера. Книга доступна у магазині музею Porsche.