Придбайте приватний літак, отримайте в подарунок Porsche 911 Turbo S такого ж кольору

А ще фірмовий годинник і набір валіз.
Придбайте приватний літак, отримайте в подарунок Porsche 911 Turbo S такого ж кольору
logo9 листопада 2020, 16:30
logo0
logo0 хв

Крім іншого, подарунковий спорткар матиме такий же бортовий номер, як у літака.

Дивіться також: Літаючий автомобіль Klein AirCar вперше піднявся у небо: відео

Чудова можливість для 0,01% населення Землі, простіше кажучи, для олігархів, магнатів чи багатіїв. Виробник літаків Embraer, спільно з компанією Porsche розробили лімітовану серію своїх продуктів, які пасують один до одного. Покупці приватного бізнес-джета Embraer Phenom 300E отримають повністю відповідний йому Porsche 911 Turbo S та ще пару приємних бонусів. Спецсерія літаків і машин буде випущена тиражем по 10 екземплярів.

Вартість такого літака становить приблизно 10 мільйонів. Дует літака і автомобіля виконаний в одній кольоровій гамі, має схоже внутрішнє оздоблення, а також однакові бортові номери. У спорткара індекс нанесений на нижню частину антикрила. Всередині кожен Porsche прикрашений спеціально розробленими логотипами, продубльованими і в оздобленні літака. Навіть рульове колесо спорткара – двоколірне, що покликане копіювати конструкцію штурвала літака. А на дверних порогах, замість традиційного напису Porsche, розміщено світлові знаки “не наступати” (No step), як на крилах літака.

На додачу до цього дуету, покупець отримає набір валіз, який ідеально вписується у багажник спорткара, а також фірмовий годинник від Porsche Design, але без логотипа німецького автовиробника.

Фото: дует Porsche та Embraer / Porsche