Porsche відкриє мережу власних готелів

Німецький автомобільний бренд вже має певний досвід у секторі нерухомості, однак раніше це були одиничні проєкти, а зараз мова йде про цілу мережу фірмових готелів.
Porsche відкриє мережу власних готелів

Porsche Design Tower

logo12 липня 2021, 16:30
logo0
logo0 хв

Porsche оголосила про початок масштабного проєкту, результатом якого стануть фірмові готелі Porsche по усьому світу, які повинні “підняти розкішний дизайн на новий рівень”.

Також цікаво: Лісова "хатинка" від Aston Martin коштує 7,7 мільйона доларів

Підрозділ Porsche Design був створений через десять років, після заснування самої компанії Porsche. Маючи 50 років досвіду у створенні найрізноманітніших речей, від кулькових ручок до яхт і хмарочосів, у Porsche Design вирішили внести своє ДНК у люксову нерухомість по всьому світу.


Фото: Маркус Бернхардт, генеральний директор Steigenberger Hotels AG / Deutsche Hospitality та д-р Ян Бекер, генеральний директор Porsche Design / Porsche

Спільно з німецькою компанією Steigenberger Hotels & Resorts компанія Porsche зведе мережу готелів у різних містах світу. В яких містах чи країнах з’являться готелі – Porsche не каже, як і того, скільки їх буде чи коли відкриється перший. Усе, що наразі відомо, це назва мережі: Steigenberger Porsche Design Hotels.


Фото: готель Steigenberger Hotel Bad Neuenahr / Porsche

“Штайгенбергер” побудував свої перші готелі у знаменитому курортному містечку Баден-Баден ще у 1930 році, тому ця компанія виглядає ідеальним партнером для втілення спадщини Porsche Design у ексклюзивній нерухомості.

Фото: перший житловий будинок Porsche Design Tower побудований в Маямі у 2017 році / YouTube

Porsche вже має досвід в архітектурі. Кілька років тому у Майамі було відкрито перший житловий будинок Porsche Design, зведений американською компанією Dezer Development. Що зробило цей хмарочос особливо приголомшливим, це його запатентований автомобільний ліфт, який завозить мешканців додому разом з машиною. Буквально. Тому в кожній квартирі є гараж з прозорими стінками, аби милуватись своїм автомобілем, звісно, марки Porsche.