Послухайте, як звучить електричний суперкар Porsche у цьому відео

Схоже, автомобілістам доведеться звикати до того, що потужні високопродуктивні машини більше не гарчатимуть, не булькотітимуть і не гримітимуть.
Послухайте, як звучить електричний суперкар Porsche у цьому відео - 17 січня 2022 - Auto24

ФОТО: Porsche|

Porsche Mission R показали в дії

logo17 січня 2022, 14:00
logo0
logo0 хв

З переходом на електромобілі багато хто побоюється, що задоволення від водіння та розваги залишаться в історії разом з ДВЗ. Та досвід сучасних виробників, які експериментують з електричним спорткарами, показує, що не все так погано.

Також цікаво: Електрична експонента Porsche

Ми вже знаємо про електричні спортивні амбіції Audi, завдяки рекламній кампанії “Чотирьох кілець” із Кеном Блоком, який проміняв Ford на батарейний “Ауді”. Тепер настала черга для промо іншого бренду Volkswagen Group – Porsche. Концепт Porsche Mission R із редактором EVO Адамом Таулером за кермом показує, яким буде автомобіль, що замінить легендарний 911.

Свого часу концепт Porsche Mission E перетворився на серійну модель Taycan, причому товарний зразок майже повністю повторив прототип. Концепт Porsche Mission R являє собою попередній погляд на заміну для 911.

Фото: Porsche Mission R / Porsche

Таулер заявляє, що електричний суперкар розвиває лише 450 кінських сил – отже працює не у повний потенціал. Він також обмежений у максимальній швидкості. Навіть з цими обмеженнями, можливість побачити цей концептуальний суперкар в дії є досить унікальною.

Як каже тест-драйвер, щоб виїхати на Mission R на трек, абсолютно потрібні беруші. Він також похвалив рульове управління та гальмування.