!["Пожмашина" презентувала нову спецтехніку- Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202308/47000177e3218-25cb-4c4e-b7e9-daf076be2f06.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: Дмитро Кисилевський|
Піротехнічний спецавтомобіль на шасі Daewoo Novus
Презентація нової машини та передача техніки підрозділам ДСНС відбулася на базі Загону технічної служби ДСНС у Київській області.
Автомобіль піротехнічної служби побудовано на південнокорейському шасі Daewoo Novus, що останнім часом все частіше використовується українськими машинобудівниками під усілякі надбудови. Наприклад, з них роблять дорожні машини зі сніговими плугами та піскорозкидачами у кузові самоскида, сміттєвози та спеціалізовані надбудови для рятувальних, піротехнічних служб ДСНС.
Читайте також Українська ДСНС отримала перший китайський автомобіль
Конкретний екземпляр піротехнічної “Пожмашини" на 3-вісному шасі (6х4) Daewoo Novus – надбудова з двома робочими відсіками та краном-маніпулятором на задньому навісі. КМУ з 10-метровою подачею гідравлічної стріли секційного типу спроможна оперувати з вантажем масою 2830 кг.
Щодо силового потенціалу, то тут діапазон може коливатися від 215 до 380 к.с., двигун та коробка ZF (механіка і автомат) підбираються відповідно до спеціалізації ТЗ та його умови експлуатації.
Спецтехніка з літнього виробничого заліку компанії "Пожмашина". Фото: Дмитро Кисилевський
Приємною новиною стала і передача підрозділам ДСНС 38 автоцистерн, виготовлених згаданим підприємством.