![Українська ДСНС отримала перший китайський електромобіль](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202303/44321b61b64eb-0a58-4ba7-bc1b-5564230423bc.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
До розпорядження служби ДСНС надійшов перший електромобіль BYD E2. Він розганяється до 50 км/год за 3,9 с, а запас ходу перевищує 400 км.
Читайте також: Китайський BYD став дорожчим за Volkswagen
Новий BYD E2 – електричний хетчбек С-класу зі стриманим дизайном. Автомобіль сягає 4,24 м у довжину при колісній базі 2,61 м. Хоча модель бюджетна, в салоні встановлені віртуальний щиток приладів і великий тачскрин, а оснащення включає камеру заднього виду, навігацію та круїз-контроль.
Електромобіль BYD E2 оснащений двигуном 95 к. с. і 180 Нм і розганяється до 50 км/год лише за 3,9 с. Батарея на 43,2 кВт∙год забезпечує запас ходу 405 км.