Поліція нагадала, як захистити свій автомобіль від крадіїв

Поліцейський департамент радить водіям бути обачнішими.
Поліція нагадала, як захистити свій автомобіль від крадіїв

ФОТО: The Sleuth Journal|

Угон авто

logo26 лютого 2020, 09:01
logo0
logo0 хв

Причиною крадіжки автомобіля часто стає необачність самих власників. Патрульна поліція України нагадує про дієвість таких простих речей, як замикання машини, навіть при короткому виході авто.

✅ Не залишайте цінні речі в салоні автомобіля

Задля зменшення ризику стати жертвою зловмисників, не залишайте сумки, телефони, реєстратори та інші цінні речі всередині автомобіля. Найгірше, що ви можете зробити для власного авто – привернути увагу нечесних на руку осіб, залишивши в салоні цінні речі.

✅ Зачиняйте авто на замок та не залишайте ключі в замку запалювання

Зачиняти машину потрібно завжди, а не тільки коли ви йдете надовго у справах. Навіть на заправках, шиномонтажах, а особливо тоді, коли ви зупинились, щоб зайти в магазин. Також пам'ятайте найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволіканні водія. У той час коли один відволікає водія, розмовою чи проханням допомогти, його напарник швидко відчиняє задні двері та забирає з салону цінні речі.

✅ Обирайте правильні паркувальні місця

У нічний час найкраще залишати свій автомобіль в гаражі чи на стоянці з цілодобовою охороною, якщо це не можливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостережень.

✅ Встановіть надійну сигналізацію

У більшості сучасних автівок стоїть штатна сигналізація, яку вже навчились відмикати більшість автокрадіїв. А от електронна сигналізація, доповнена додатковими механічними засобами захисту, створить суттєві перешкоди зловмиснику для швидкого заволодіння вашими речами чи навіть автомобілем.

Читайте також: Поліція почала відбирати права за несплату аліментів