Правоохоронці зацікавились київськими евакуаторами

Поліція звернула увагу на роботу евакуаторів у столиці. Діяльність як Інспекції з паркування, так і фірм-підрядників викликає багато запитань.
Правоохоронці зацікавились київськими евакуаторами - 16 серпня 2021 - Auto24
logo16 серпня 2021, 08:57
logo0
logo0 хв

Cпівробітники Головного слідчого управління Національної поліції провели обшуки у приміщеннях КП "Київтранспарксервіс" та Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Водночас правоохоронці обшукують приміщення компаній, які надають "послуги" з евакуації.

Читайте також: В Києві евакуатор забрав автомобіль з дітьми: фото

"Інспекція з паркування завжди оперативно реагувала на всі запити правоохоронних органів і надавала необхідні матеріали", - заявляють міські чиновники в своєму прес-релізі. "Ми й цього разу готові до відкритої співпраці у разі звернення – без додаткових примусових дій", – наголосили в "Інспекції з паркування".

Причина, яку назвали правоохоронці, – непрозоре ціноутворення за транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальний майданчик.

Для запуску схеми евакуації в 2019-му році чиновники залучили до евакуації автівок приватні підприємства, оскільки ресурсів комунальних підприємств було недостатньо. На сьогодні 8 компаній надають послуги з евакуації: 2 комунальні та 6 приватних.

В Інспекції з паркування вважають що "ціна за евакуацію автомобіля (1270 гривень) в Києві розрахована відповідно до законодавства України, є економічно обґрунтованою та підтвердженою Департаментом економіки та інвестицій КМДА". В той же час перевезення авто на евакуаторі у випадку індивідуального замовлення у межах міста зазвичай коштує близько 700 гривень.

Як наголошують в Інспекції, "київська влада створює абсолютно прозорий, цивілізований сервіс, метою якого є превенція і турбота, щоб кияни та гості столиці їхали швидко і паркувалися комфортно".

Читайте також: В Києві автомобіль впав з евакуатора прямо на ходу: фото