Чи варто прогрівати двигун взимку: відповідь автовиробників

Українські представництва двох японських, корейського та німецького автовиробника відповіли на це вічне запитання українських автомобілістів.
Чи варто прогрівати двигун взимку – відповідь автовиробників

Прогрівати авто взимку чи ні? Головне - не замерзнути самому!

logo30 листопада 2019, 12:21
logo0
logo0 хв

Чи потрібно прогрівати взимку двигун, якщо температура повітря надворі нижче нуля градусів за Цельсієм? Якщо потрібно, то скільки часу? Чи потрібно прогрівати коробку передач? Чи потрібно взимку переходити на масло зі зменшеною в'язкістю? З такими запитаннями звернувся автор відеоролика до представництв в Україні автоконцернів BMW, Hyundai, Mazda та Toyota. Відповіді у всіх були різними, однак мали багато спільного.

Читайте також: прогрівати чи ні? подумаємо разом.

В Mazda відповіли, що їхати на двигунах SkyAktiv можна вже через 10 секунд після пуску. А крутити двигун до максимальних обертів – вже через 3 хвилини після пуску. При цьому, якщо ви знаходитесь в Німеччині, то потрібно зразу рушати, без прогріву.

BMW також не рекомендує прогрівати ні двигун, ні коробку передач.

Hyundai рекомендує прогрівати бензинові двигуни протягом 10-20 секунд, а дизельні – 1-2 хвилину. Після початку руху не треба одразу їхати на високих обертах.

В "Тойоті" відповіли, що краще з цим питанням звернутись до дилера, у якого купували автомобіль.

Дивіться відео, в якому автовиробники відповідають на запиатння про прогрів двигуна взимку:

Втім, переважна більшість коментаторів під відео не вірять автовиробникам та продовжують вперто прогрівати машину взимку.

Нагадаємо, чому не можна їздити швидко взимку.