PUMA Motorsport та Mercedes-AMG представили взуття для професійних гонщиків

Нові моделі серії Speedcat Pro розроблені за участю пілотів команди Формула 1 Mercedes-AMG Petronas - Льюїса Хемілтона та Валтьєрі Боттаса.
PUMA Motorsport та Mercedes-AMG представили взуття для професійних гонщиків
logo1 жовтня 2020, 21:53
logo0
logo0 хв

PUMA Motorsport представила нову модель лінійки Speedcat – взуття, орієнтоване на професійних автогонщиків, розроблене за допомогою найкращих пілотів Формула 1.

Також цікаво: Дитяча коляска від Mercedes-AMG ідеально пасує до золотого дитинства

У лінійці Speedcat вже були кросівки та черевики, створені для Scuderia Ferrari, Red Bull Racing та Porsche, у назвах яких є імена Александра Альбона, Шарля Леклера, Себастьяна Феттеля. А тепер і шанувальники Mercedes можуть знайти іменне взуття від Хемілтона чи Боттаса.

Ідея конструкції PUMA Speedcat Pro полягає в зменшенні ваги та одночасному посиленню міцності і зчеплення. Використовуються такі матеріали, як легкі тканини та вуглецеве волокно, черевики вогнетривкі. Низькопрофільна гумова підошва забезпечує чудове зчеплення з усіма поверхнями, включаючи металеві педалі автомобіля.

Моделі Mercedes SpeedCat Pro Lewis Hamilton та Mercedes SpeedCat Pro Valtteri Bottas будуть випущені обмеженою серією. Черевики оцінюються приблизно у 420 євро.

Фото: взуття для про-гонщиків від Puma та Mercedes / Dupont Registry