Рада прийняла новий закон, що стосується безпеки на дорогах

Рада прийняла закон про аудит безпеки доріг. За закон про процедуру аудиту безпеки доріг проголосували 316 депутатів Верховної Ради.
Рада прийняла новий закон, що стосується безпеки на дорогах
logo17 жовтня 2019, 13:39
logo0
logo0 хв

За законопроект №1061 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з управління безпекою автомобільних доріг" у другому читанні і в цілому проголосували 316 депутатів Верховної Ради.

Читайте також: Як діяти коли поліція вимагає відкрити багажник

Згідно з пояснювальною запискою, документ передбачає процедуру оцінки впливу проектних рішень на безпеку доріг на всіх стадіях проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та введення в експлуатацію.Також вводиться обов'язковий аудит безпеки міжнародних і національних доріг.

Автори документа вказують, що, відповідно до міжнародного досвіду, вартість проведення аудиту безпеки доріг становить приблизно 5-10% від витрат на проектування або менше 5% від витрат на будівництво.

"Своєчасний аудит безпеки доріг дозволяє усунути прогалини на стадії проектування, не витрачаючи кошти на будівництво, що згодом мінімізує час і кошти, які можуть бути витрачені на перепроектування на більш пізніх стадіях", - сказано в записці.

Також цікаво: Будівництво Шулявського мосту пішло не за планом: відео