Range Rover навчили їздити у воді (відео)

Серед нових функцій та обладнання оновлених моделей Land Rover Range Rover та Range Rover Sport з'явилась дуже цікава "фішка".
Range Rover навчили їздити у воді (відео)
logo9 серпня 2018, 14:20
logo0
logo0 хв

Land Rover Range Rover та Range Rover Sport 2019 модельного року можуть долати броди глибиною до 92 см без ризику отримати пошкодження двигуна чи електросистем.

Читайте також: Працівники заводу Ford почали використовувати екзоскелети

Система, що отримала назву Wade Sensing, встановлюватиметься у люксові кросовери опційно. Вона забезпечує інформацію про глибину води у реальному часі та відношення до максимальної глибини занурення автомобіля. Інформація надходить від сенсорів, розташованих у нижній частині бічних дзеркал та надходить до електронного центру машини, звідки виводиться на екран мультимедійної системи. Таким чином водій може у режимі реального часу бачити “під водою”, оцінити кут нахилу машини і отримати попередження про занадто велику глибину попереду. Активувати функцію Wade Sensing можна за допомогою кнопки в меню налаштувань 4x4i.

Можливо не кожен власник автомобіля вартістю близько 100 тисяч доларів захоче перетинати на ньому броди, однак у випадку з нашою країною така функція точно буде корисною під час дощів – міряти глибину калюж.

Також цікаво: Мобільні зарядки для електрокарів – геніально просте рішення для збільшення автономного пробігу