Renault показав у Франкфурті електрофургон та електричний автодім

Це Trafic Van E-Tech Electric та автодім Hippie Caviar Motel.
Renault показав у Франкфурті електрофургон та електричний автодім - 19 вересня 2022 - Auto24

Експозиція Renault у Ганновері

logo19 вересня 2022, 21:16
logo0
logo0 хв

Міжнародний автосалон комерційного транспорту розпочав роботу у німецькому Ганновері, через чотири роки з моменту минулого проведення шоу.

Renault показав на ньому електричні комерційні транспортні засоби. Цей сегмент французька компанія започаткувала ще десять років тому з електричного Renault Kangoo у 2011-му.

Також цікаво яким буде електричний кросовер від Dacia

Renault Master, друга найбільш успішна за продажами модель фургону з тиражем понад 3 мільйони одиниць, також вже понад п'ять років має повністю електричну версію. У Ганновері Renault показує фургон Trafic Van E-Tech Electric, першу електричну модель найуспішнішого Renault Trafic Van.

Електричний фургон Renault Trafic Van E-Tech Electric має усі ті ж самі характеристики, що й варіант з ДВС: велика вантажопідйомність, модульна структура та широка гама версій.

Trafic Van E-TECH Electric має значну вантажопідйомність, модульну структуру та кастомізацію:

  • Варіант довжини 5.08 м або 5.48 м та висота 1.967 м або 2.498 м
  • Корисний об’єм вантажного відділення (у режимі фургону) варіюється від 5.8 м3 до 8.9 м3
  • Доступний у версії cab-floor
  • Довжину вантажного відділу можна збільшити до 4.15 м (на подовженій версії L2, що має дверцята для ‘довгомірів’ у перегородці)
  • Авто оснащене 90кВт двигуном і має 750 кг тягового зусилля з можливістю перевозити до 1.1 тонни
  • 52кВт батарея має запас ходу у 240 км1 WLTP
  • Для заряджання батареї новий Kangoo Van E-Tech Electric пропонує на вибір 3 види зарядних пристроїв:
  • Однофазна 7кВт зарядка змінного струму, що підходить для всіх видів заряджання вдома
  • 22кВт зарядка змінного струму для швидкого заряджання на громадських зарядних станціях
  • Оптимальний 50кВт зарядний пристрій постійного струму для швидкого заряджання на автомагістралях.

Минулого року Renault показав нову модель, натхненням для якої став Trafic, автодім Hippie Caviar Hotel, що з’явився у відповідь на посилене бажання втекти на природу у пошуках усього прекрасного, що пропонують обидва світи, де є місце ідилічним ландшафтам і комфорту 5-зіркового готелю.

Hippie Caviar Motel

Сьогодні Renault піднімає завісу перед другим актом своєї кемпервен стратегії, представляючи шоу-кар Hippie Caviar Motel.

Побудований на базі нового Kangoo L2 E-Tech Electric, трансформований фургон є справжнісіньким прихистком на колесах, універсальним та динамічним для мандрівників і любителів спорту у пошуках емоцій та безкраїх просторів.

Створений, щоб слугувати у якості базового табору, що легко рухається від однієї точки до іншої завдяки запасу ходу у 285 км, автодім Hippie Caviar Motel потребує лише 30 хвилин, щоб відновити 170 км заряду батареї, і ось він готовий до нових пригод. 90кВт двигун (120 к.с.) працює від батареї 45кВт⋅год, яку можна підключати до 80кВт розеток постійного струму.

Цілий ряд геніальних рішень щодо простору для зберігання забезпечує багато місця для спортивного інвентарю як всередині, так і ззовні авто.

Також цікаво українець створив кемпер із Запорожця

Відкиньте назад спинку сидіння, щоб отримати ліжко і насолоджуйтесь нічним небом через великий панорамний дах. При цьому рейлінги на даху ідеально підходять для транспортування лиж.

Повністю електричний шоу-кар цілком відповідає стратегії Renault зі зниження викидів CO2 протягом усього строку служби транспортного засобу, що доведено, зокрема, використанням перероблених і переробних матеріалів, таких як корок і відновлена гума для полиць та підлоги.