Renault поверне до життя два мікрокара, які випускались 50 років тому

1970-ті були надзвичайно успішними для субкомпактних автомобілів, і зокрема для Renault. Французький автовиробник випустив більше восьми мільйонів малолітражних автомобілів моделі Renault 4, які продавались протягом трьох десятиліть, а також близько дев'яти мільйонів Renault 5, що протримались на конвеєрі два десятиліття. Обидві моделі хочуть повернути до життя у форматі електромобілів.
Renault поверне до життя два мікрокара, які випускались 50 років тому

ФОТО: L’Argus|

Рендер відродженого Renault 5

logo11 січня 2021, 17:41
logo0
logo0 хв

Компанія Renault планує відродити дві свої моделі в якості електромобілів, повідомляє агентство Automotive News Europe, посилаючись на власні джерела.

Також цікаво: Бренд Kia феєрично змінив логотип і слоган

Компакт Renault 4 випускався з 1961 по 1994 роки, а Renault 5 протримався на конвеєрі з 1972 по 1996 рік. Обидві моделі були надзвичайно популярними, було продано більше 17 мільйонів таких машин. Обидві моделі славились своєю простотою і невибагливістю, надійністю та доступністю.

За данними агентства, Renault 4 і 5 значаться у виробничих планах французької компанії на найближчі роки. При цьому обидві відроджені моделі стануть електричними. Це узгоджується з глобальною стратегією бренду, адже у 2020 році Renault оголосила зосередиться на випуску максимально прибуткових моделей авто, в першу чергу електрокарах та кросоверах.

Фото: оригінальний Renault 4 та рендер сучасного електрокара / Autoreview, L’Argus

Сам французький виробник інформацію про відродження Renault 4 і 5 поки не прокоментував. Тим часом видання L’Argus вже встигло підготувати рендери майбутніх машин.

Фото: оригінальний Renault 5 (Le Car на ринку США) та рендер сучасного електрокара / Motor1, L’Argus