Рестайлінг Citroën Berlingo: новий логотип та більше комфорту

Citroën Berlingo, який колись започаткував сегмент універсальних автомобілів для відпочинку та роботи, змінює свій стиль та дизайн.
Citroën Berlingo 2024: що змінилось - Auto24

Citroën Berlingo 2024

logo12 грудня 2023, 13:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Салон новинки привертає увагу оновленою передньою панеллю та кермом, а також покращеними матеріалами оздоблення та розширеною палітрою кольорів.

Вперше в сегменті на мінівені встановлені сидіння Citroën Advanced Comfort та мультимедійні системи з сенсорними 10-дюймовими дисплеями. Крім того, передбачена можливість бездротового підключення Apple CarPlay та Android Auto, а також бездротовий індукційний зарядний пристрій.

Також цікаво Stellantis обіцяє своїм електромобілям запас ходу 700 км

Запас ходу електромобіля Citroën ë-Berlingo збільшено до 330 км. Berlingo доступний у 7-місній версії. Усе це буде доступно європейським клієнтам вже весни 2024 року; у цьому ж році новинка з’явиться і в Україні.

За межами Європи та на певних визначених ринках, оновлений Berlingo також матиме на вибір три дизельні двигуни BlueHDi потужністю 90, 100, 130 к.с., а також два бензинові двигуни PureTech потужністю 110 або 130 к.с.

Подорожуєте на захід України трасою "Київ-Чоп"? Зробіть піт-стоп на АЗК WOG в с. Глибочиця на Житомирщині. Це найбільший АЗК в Україні. Тут не лише можна заправитися, але й смачно перекусити в WOG CAFE, чи обрати страви з меню ще трьох ресторанів, які діють на території комплексу.

Рекламна інформація