Рідкісні пікапи Toyota Land Cruiser 79 служитимуть в Нацгвардії

Посольство Німеччини в Києві зреагувало на хижацькі російські атаки по критичній інфраструктурі України, подарувавши для захисту цих об’єктів п’ять пікапів Toyota Land Cruiser 79.
Зенітникиз охорони енергооб’єктів отримали від МЗС Німеччини пікапи Toyota Land Cruise - Auto24

ФОТО: Посольство Німеччини в Києві|

Пікапи Toyota Land Cruiser 79 для зенітників Нацгвардії

logo17 червня, 10:19
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Отримувачем техніки від Міністерства закордонних справ Німеччини стала Національна гвардія України, якій дісталося п'ять новеньких автівок. Про це йдеться у повідомленні Посольства Німеччини в Києві.

Техніка передана для захисту критично важливих об'єктів цивільної інфраструктури: мобільні групи охорони підрозділів Нацгвардії тепер зможуть оперативніше розгорнути вогневі засідки на ворожі безпілотні засоби ураження.

Читайте також Німеччина вже вдруге за місяць передає бойову техніку та озброєння для ЗСУ

Наші захисники неба отримали пікапи Toyota Land Cruiser 79. Ці машини дуже рідкісні в Україні, оскільки не продаються в офіційних дилерських центрах. Їх випускають в Японії та для Австралії, країн Африки і Південної Азії. Передані Нацгвардії машини мають кермо зліва.

Toyota Land Cruiser 79 з колісною формулою 4х4 мають потужні 4,5-літрові турбодизельні двигуни V8, що видають на-гора 205 к.с. при 3400 об/хв і 430 Нм крутного моменту при 1200-3200 об/хв. Силовий агрегат поєднаний з 5-ступеневою механічною коробкою передач. Механічні блокування диференціалів дозволяють виїжджати з таких місць, де інші позашляховики потребують трактора.

Фото: Посольство Німеччини в Києві