Концепт автономного електромобіля має одну платформу для двох варіантів змінного кузова.

Головна відмінність концепту Rinspeed від десятку йому подібних у тому, що компанія вже готова запустити його у виробництво.

Живий екземпляр робочого концепту MicroSNAP компанія Rinspeed обіцяє показати на наступній виставці Consumer Electronics Show. Він являє собою компактний автономний електрокар зі змінними кузовами. Новий концепт є продовженням концепції, започаткованої великим безпілотником SNAP.

Також цікаво: Відео: чотирилапий робот танцює під Uptown Funk

Суть MicroSNAP досить проста: Skateboards – це шасі, а Pods – кузова; власник зможе обирати потрібний йому на той чи інший момент “под” і за кілька хвилин переставити його на “скейт”.

Наприклад, якщо магазину потрібно доставка, диспетчерська програма на станції встановлює на шасі вантажну капсулу і відправляє його за потрібними адресами. Якщо ж необхідно перевезти пасажирів, то на платформу ставиться пасажирський кузов.


Складність концепції полягає у тому, що вона передбачає розкидані містом сервісні точки, де зберігаються і заряджаються шасі та знаходяться кузова. Компанія Rinspeed повідомила, що вже веде перемовини з інвесторами для залучення коштів на старт виробництва тестових прототипів MicroSNAP.

Також цікаво: Британці хочуть заборонити не електричні машини з 2032 року