На сайті Верховної Ради опубліковано текст законопроекту про розмитнення авто у Дії.

Проектом закону №10380 пропонується до набуття Україною статусу членства в ЄС запровадити можливість подачі електронної митної декларації для митного оформлення легкового авто засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Дія).

Читайте також: Розмитнення через Дію: в Раді повторно зареєстрували законопроект

Також законопроект пропонує запровадити електронну базу даних (БД) для коригування митної вартості авто, яка міститиме інформацію про митну вартість нових легкових автомобілів з урахуванням марки, моделі, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.

Передбачено запровадити і механізм коригування митної вартості вживаних авто, який буде застосовуватися у разі, коли задекларована митна вартість є меншою ніж вартість ідентичного автомобіля, що міститься в БД.

Вирушаєте в дорогу й забули покласти готівку на картку? Заїжджайте на WOG. Тут прямо на касі можна поповнити готівкою свою картку, незалежно від того, в якому банку вона видана.

Рекламна інформація

За проектом Закону для визначення митної вартості вживаних авто застосовується вартість нового легкового автомобіля з урахуванням коефіцієнта віку.

Наприклад, для автомобіля до 1 року експлуатації цей коефіцієнт становить – 0,95, а для машин віком від 15 років та старше – 0,1.

Нагадаємо, за скільки сьогодні можна розмитнити авто в Україні.