![Сергій Волощенко порівняв Mazda CX-30 та Mazda CX-5](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202006/2181007c9e70a-ceb3-47b4-93ce-9c4f86c49d2f.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Mazda CX-30 та Mazda CX-5
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Mazda CX-30 – абсолютно новий SUV японської компанії, який за розмірами менше CX-5, але більше CX-3. При цьому коштує вона приблизно стільки ж, як і старша модель. Але рівень оснащення набагато вищий.
Також цікаво: тест-драйв Mazda CX-30
Водночас Mazda CX-5 більша, має більш потужний двигун та краще знайома українцям. А це теж досить важлива перевага.
Також читайте: тест-драйв Mazda CX-5
Сергій Волощенко порівняв дві "Мазди", щоб зрозуміти, для кого призначена новинка і чи варто за неї переплачувати. Перегони між моделями і вимірювання динаміки – у відео.