Ще по одному мосту через Ірпінь відновиться рух транспорту

На завершальний етап капітального ремонту виведено міст через річку Ірпінь на дорозі Київ - Іванків - Овруч: до введення в експлуатації цієї транспортної споруди залишилося місяць-півтора.
Новий міст через Ірпінь біля Вишгорода відновить довоєнну логістику - Auto24

ФОТО: Держвідновлення|

Міст через Ірпінь в районі Вишгорода буде кращим довоєнного

logo26 червня, 15:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Пошкоджений у лютому 2022 року під час бойових дій міст між Києвом та населеними пунктами Вишгородського району потребував капітальних відновлювальних робіт. Рух транспорту через річку облаштували тимчасовий.

Як повідомляє Держагентство відновлення, восени минулого року там розпочався капітальний ремонт, після чого міст отримає кращу пропускну спроможність та вантажність.

Читайте також Зі сторони Бучі й Ірпеня рух автотранспорту відновлено у повному обсязі

Відповідно до проєктної документації тут влаштували пальові фундаменти, опори та балки прогонової будови. Також було забетоновано монолітну залізобетонну плиту.

Невдовзі логістика на трасі Київ - Овруч повністю відновиться: міст через Ірпінь буде кращий довоєнного. Фото: Держвідновлення

Будівельники влаштували деформаційні шви на мосту та змонтували системи водовідведення. Також встановили бордюрний камінь, облаштували велопішохідну доріжку, тротуар, перильне та барʼєрне огородження.

Нині мостобудівники проводять гідроізоляцію проїзної частини мосту. На черзі – влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Читайте також В’їзд у Київ за сторони Житомира позбудеться заторів

Міст матиме у довжину 156 метрів та дві смуги руху, безпечний відгороджений тротуар та велопішохідну доріжку. В зоні мосту та на його підходах також за проєктом облаштують автономне освітлення.