Що пообіцяла влада "євробляхерам" на акції протесту: відео

Представники громадської організації "АвтоЄвроСила" зібрала своїх прихильників біля Верховної Ради. Вони вимагають прийняття простої та доступної схеми розмитнення автомобілів.
Що пообіцяла влада "євробляхерам" на акції протесту: відео
logo2 жовтня 2019, 11:11
logo0
logo0 хв

Сьогодні з самого ранку під стінами Верховної Ради зібралась відносно невелика кількість прихильників "АвтоЄвроСили". І хоча на акції присутньо значно менше людей, аніж на попередніх мітингах, представники влади все же вийшли до протестуючих.

Читатйе також: На усі автомобілі та мотоцикли відмінять акциз: законопроект

Голова комітету податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що процес створення закону про доступне розмитнення триває. "Ми очікуємо від кабміну зваженої позиції, розрахунків. Вони це повинні зробити в тому числі в контексті бюджетного процесу", зазначив Гетманцев.

Данило Гетманцев заявив що він не буде дублювати процес створення нового закону з боку комітету. На його думку це ініціатива кабміну і саме він повинен розробити та подати законопроект, а створювати аналогічний законопроект від комітету не правильно. В той же час він зазначив що зробить все від нього залежне аби прискорити створення нових умов розмитнення авто.

Читайте також: "Євробляхери" вимагатимуть повернення обов’язкового техогляду в обмін на дешеве розмитнення

Нагадаємо, що головна вимога "євробляхарів" – створення простих та доступних правил розмитнення автомобілів. В обмін на це вони згодні на впровадження корупційного техогляду для всіх легкових автомобілів, який був відмінений вісім років назад.