Штрафи за використання "євроблях" діють: закон про їх відтермінування не працює

Поліцейські досі мають повне право штрафувати власників "євроблях". Парламент проголосував закон про відтермінування штрафів ще 12 вересня, проте документ ще не підписаний і, відповідно, не може вступити в силу.
Штрафи за використання "євроблях" діють: закон про їх відтермінування не працює
logo17 вересня 2019, 15:50
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

На офіційному сайті Верховної Ради закон з номером 1030, за який проголосувало 284 народних обранця, досі має статус "Готується на підпис".

Читайте також: На усі автомобілі та мотоцикли відмінять акциз: законопроект

Нагадаємо, що після голосування депутатів законопроект стає законом. Його повинен підписати голова Верховної Ради, потім документ має бути переданий на підпис Президенту. Після отримання підпису голови держави закон має бути офіційно опублікований і тільки після цього вступає в силу.

Читайте також: Поліція має повне право штрафувати "євробляхи"

Зараз, до тих пір поки закон про відтермінування штрафів за використання авто на іноземній реєстрації не вступив в силу, "драконівські" штрафи діють. Відповідно, кожен користувач "євробляхи" може отримати величезний штраф або залишитись без авто (передбачена його конфіскація).

Нагадаємо, що зараз поліція має право зупиняти авто на іноземній реєстрації навіть якщо водій "євробляхи" не порушує правила дорожнього руху. В законі спеціально для цього передбачена "десята" причина зупинки. Саме тому користувачам авто на іноземній реєстрації рекомендують не користуватись машинами до вступу в силу нового закону.

Також цікаво: ДФС таки буде штрафувати "євробляхерів" з 22 серпня