Skoda готує до презентації новий родстер

В рамках святкування 125-річчя компанії, група студентів, які навчаються в Академії Skoda готує проект родстера, який отримав символічну назву Slavia.
Skoda готує до презентації новий родстер
logo13 липня 2020, 09:48
logo0
logo0 хв

Основою для створення моделі став компактний хетчбек Skoda Scala. Ім'я для родстера обрано не випадково. Сто років потому, у далекому 1895 році під маркою Slavia два Вацлава – Лаурин і Клемент – почали випускати велосипеди.

Читайте також: Skoda Octavia RS отримала нові мотори

Це вже сьомий проект, створений за останні роки командою студентів академії. Члени команди, які працюють над проектом, збираються щотижня, щоб в рамках двогодинної зустрічі обговорити ідеї і їх реалізацію. В даний час вся увага студентів сконцентрована на опрацюванні деталей інтер'єру майбутнього родстера.

Автомобіль буде пофарбований в спеціальний колір. Позбавлений даху, автомобіль буде посилений, замість чотирьох дверей будуть дві ширші, також зміниться форма капота і задньої частини кузова.

Автомобіль отримає стильні колісні диски RS, розташований по центру патрубок вихлопної системи і спортивні крісла Recaro в салоні. Цікавою деталлю новинки стане емблема Skoda на задній панелі. Хромовані літери будуть замінені на аналогічні за формою світлодіоди червоного кольору, які будуть виконувати функцію третього стоп-сигналу.

Читайте також: Українці отримали можливість замовити та протестувати SKODA KAMIQ

Презентація новинки відбудеться цього літа, але дату поки зберігають в таємниці.