Пес за кермом потрапив на камеру фіксації швидкості: водія оштрафовано

Поліцейські в Трнавському регіоні Словаччини помітили собаку, що сидить за кермом Skoda Kamiq, на кадрах, знятих камерою фіксації швидкості. Здавалося, що саме собака керував автомобілем.
Собака за кермом перевищила швидкість - Авто24

Собака за кермом

logo8 жовтня 2023, 20:15
logo0
logo0 хв

Все стало зрозуміло за кілька хвилин, коли поліцейський патруль перехопив Skoda Kamiq у селі Стеруси за перевищення дозволеної швидкості на 10 км/год. Власник автомобіля, 31-річний чоловік, спочатку стверджував, що його собака несподівано стрибнув йому на коліна.

Читайте також: Камери не допомогли: в Україні за 2021 рік значно зросла аварійність

Поліцейські оштрафували людину за порушення правил дорожнього руху. Щоправда, не уточнюється, за що: за перевищення швидкості чи порушення правил перевезення домашніх вихованців.

У жартівливому повідомленні у соціальній мережі співробітники поліції Трнавського краю пояснили, що фотографія справжня і не редагована. Вони також додали, що мисливські плани чарівного собаки на цей день зірвалися.

Безпека на дорозі починається з чіткої оглядовості. Якісні склоочисники Bosch забезпечать відмінну видимість у будь-яку погоду.

Рекламна інформація

У поліції наголосили, що «навіть невелика тварина може поставити під загрозу ваше життя та здоров'я під час водіння», закликавши водіїв переконатися, що їхні вихованці завжди належним чином зафіксовані всередині транспортного засобу.