Сотні лондонських таксі стоять без роботи на полях

Пандемія стала причиною масового зниження попита на кеби.
Сотні лондонських таксі стоять без роботи на полях

ФОТО: Dan Kitwood|

Склад таксі на полі поблизу Лондону

logo21 грудня 2020, 15:40
logo0
logo0 хв

З червня по листопад кожне п'яте лондонське таксі вивезли з доріг Лондона та помістили на різні стоянки. Причина - відсутність пасажирів під час пандемії коронавірусу.

Хоча офіційна стаститка не така страшна - кількість транспортних засобів за цей час зменшилася з 18900 до 15000 машин. Натомість Асоціація ліцензованих таксистів (LTDA) заявляє, що лише 20% водіїв все ще виїжджають на роботу в столиці Великобританії. Деякі водії продають свої таксі значно нижче ринкової вартості, щоб прожити наступні кілька місяців.

Також цікаво: київський таксист на Tesla розповів про недоліки авто

Втім, наявні на маршруті машини обслуговують дуже мало пасажирів та ледве заробляють собі на зарплату. Генеральний секретар LTDA Стів МакНамара заявив, що таксисти в Лондоні мають "голодну зарплату", приблизно на чверті норми.

Фото: Dan Kitwood

Фірми, що орендують машини таксі, наймають цілі поля та автостоянки для зберігання непотрібних транспортних засобів. Наприклад, одна з фірм таксі використовує ділянку сільськогосподарських угідь в Еппінг Форесті, Ессекс, для зберігання близько 220 авто. Фірма з прокату таксі "Шербет Лондон" заявляє, що зараз на полях утримують 2000 лондонських таксі.