Спорткупе BMW 2 Series Coupe G42 показалось на фото перед прем'єрою у Гудвуді

У Мережу злили світлину з офіційної фотосесії нової "Двійки" BMW.
Спорткупе BMW 2 Series Coupe G42 показалось на фото перед прем'єрою у Гудвуді

ФОТО: Autoevolution|

BMW 2 Серії Coupe G42

logo5 липня 2021, 13:13
logo0
logo0 хв

Спортивне купе BMW 2 Серії другого покоління в топ-версії M240i xDrive розкрили до офіційної прем'єри. У неї вузькі “ніздрі” і широкі фари.

Дізнайтесь також: Стало відомо, коли з'явиться новий Toyota Land Cruiser Prado

BMW M240i дивує своїм дизайном, оскільки він тяжіє більше до форм попередніх поколінь спорткарів BMW, ніж до сучасних тенденцій. Замість “примружених” тонких фар, як у сучасних M4 чи M8, молодша дводверка має оптику, стилізовану під BMW M6 E63 зразка 2005–2010 року.


Фото: BMW M6 другого покоління в кузові E63 / BMW

Подвійна решітка радіатора у “Двійки” – скромна, компактна, як і сам автомобіль. Очевидно, нового предмету для дискусій про дизайн у гарячого купе 2 Серії не буде, натомість автомобіль буде зосереджений на характеристиках і керованості.

Фото: сучасні моделі BMW: M4, M8 та iX / BMW

Також привертають увагу нетипові для сьогоднішніх BMW трикутні повітрозабірники – такі вже використовувались на інших моделях марки в минулому.

Попередні шпигунські фото BMW 2 Series дозволяють також поглянути на корму спорткара, де знову можна бачити широку оптику, що за формами нагадує про попередні покоління баварських спорткарів.

Фото: шпигунські фото BMW 2 Серії 2021 року / Autoevolution

Техніку топової BMW 2 Серії вже розкрив сам виробник. Під капотом топової “Двійки” буде 3-літровий твін-турбомотор потужністю 375 кінських сил. Версія M240i матиме 8-швидкісну автоматичну трансмісію. Традиційно xDrive у назві моделі означає повний привід, тоді як простіші “Двійки”, топові M2 й M2 Competition матимуть задній привід. Також версії M240i матимуть в оснащенні адаптивне шасі, управління зі змінним передавальним числом та адаптивні амортизатори.

BMW розкриє усю інформацію про BMW 2 Series вже завтра, 6 липня, а публічна прем'єра купе другого покоління відбудеться на Фестивалі швидкості у Гудвуді; захід триватиме з 8 по 11 липня. На старті продажів компактне купе буде пропонуватись у версіях 230i та M240i xDrive, а пізніше лінійку можуть поповнити інші варіанти, тоді як на топову версію M2 доведеться чекати ще не менше року.