Стало відомо, коли з’явиться нова Skoda Fabia

За словами генерального директора Skoda Томаса Шеффера, презентація нового покоління Fabia відбудеться найближчим часом.
Стало відомо, коли з’явиться нова Skoda Fabia
logo25 березня 2021, 11:35
logo0
logo0 хв

Під час прес-конференції, яка була присвячена підведенню підсумків роботи компанії у 2020 році, Томас Шеффер повідомив про строки появи нової Fabia на ринку.

Читайте також: Світові продажі Skoda в 2020 році перевищили мільйон авто

Світова прем’єра нового покоління Fabia планується у травні. Я вже з нетерпінням чекаю цього. Нове покоління знову виконує нашу обіцянку запропонувати найкраще співвідношення ціни та якості в сегменті початкового рівня. Крім того, ми ще раз виведемо на ринок варіант Combi”, – сказав Шефер.

Раніше повідомлялось, що для нової Skoda Fabia буде доступний вибір з п'яти силових агрегатів. Базова установка – два трициліндрових атмосферних двигуна 1.0 MPI. Вони забезпечують потужність 65 або 80 к.с. і працюють в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Також планується два наддувних трициліндрових двигуна TSI, один потужністю 95 к.с із п'ятиступінчастою механічною коробкою передач, а інший (110 к.с.) або з шестиступінчастою механічною, або з семиступінчастою автоматичною коробкою передач DSG.

Топовим силовим агрегатом буде двигун 1,5 TSI, що видає 150 к.с. потужності. Вінбуде поставлятися із семипозиційною трансмісією DSG в стандартній комплектації.