Стартували курси екстремального водіння для військових

Першими практикум підвищення водійської майстерності "АвтоІнтенсив" пройшла група медичного батальйону "Госпітальєри".
Стартували курси екстремального водіння для військових

ФОТО: Андрій Волощенко|

Курси з екстремального водіння тривають 2-3 дні

logo16 грудня 2022, 19:39
logo0
logo0 хв

Безпека військових – це не лише каски й бронежилети. Захисник повинен вміти грамотно користуватись об’єктами, які несуть підвищену небезпеку. І якщо використовувати вогнепальну зброю чи бронетехніку воїнів навчають в обов’язковому порядку, то вміння майстерно керувати автомобілем сприймаються як само собою зрозуміле.

Проте в екстремальних умовах навіть військові потрапляють в автомобільні аварії, часто – через недостатність екстремальних навиків керування автомобілем. Для подолання цієї проблеми створено курс, який допомагає сформувати розуміння процесів фізики руху автомобіля та навичок безпечного кермування.

Також цікаво Кабмін затвердив нову програму підготовки водіїв

Автомобільні журналісти та автоспортсмени поєднали зусилля та організували спеціальний автомобільний інтенсив-курс, який за 2-3 дні дозволяє сформувати та покращити навички з теорії та практики керування важкими автомобілями з високим центром ваги: пікапами та «бусами».

Курс викладає Микола Чмих, автогонщик з майже 40-річним досвідом, організатор школи водійської майстерності M-Sport.

Днями пройшли перші зайняття для групи медичного батальйону “Госпітальєри”. Ці водії та медики рятують життя поранених та часто ризикують своїм на передовій. Після них практикум засвоїть наступна група військових.