Старий Mitsubishi Pajero перетворили на Mercedes-Benz G63 за допомогою дерева

Мережею шириться відео з YouTube-каналу ND - Woodworking Art, на якому автор створив унікальну дерев’яну копію Mercedes-Benz G-Class, на базі шасі Mitsubishi Pajero.
Ютубер створив дерев'яний "гелендваген" зі старого Mitsubishi Pajero

ФОТО: Carscoops|

Дерев'яна копія Mercedes-Benz G-Calss

logo31 травня, 08:29
logo0
logo0 хв

Як повідомляє Carscoops, раніше ютубер займався зменшеними дитячими дерев’яними моделями відомих автомобілів, однак, вирішив створити справжній повнорозмірний G-Class.

Читайте також: Саморобний автомобіль-гелікоптер став справжньою зіркою в мережі, однак його конфіскувала поліція

Аби створити копію, автор повністю розібрав старий Mitsubishi Pajero до шасі. Після цього зварив спеціальну конструкцію, аби надати майбутньому автомобілю пропорцій G63. Згодом конструкцію пофарбували в чорний колір.

Коли цей етап було завершено, майстер приступив до “обшивки” каркаса деревиною. Який саме тип дерева використовувався невідомо, проте, він точно важчий за оригінальні кузовні елементи оригінального G63.

Також цікаво: Mercedes-Benz AMG G63 отримав захоплюючий тюнінг

Окрім цього, ютубер створив дерев’яний салон, який має дерев’яні бічні карти, панель приладів та вентиляційні отвори, сидіння з оригінальним вирізьбленим малюнком та центральна консоль. Оскільки модель заснована на справжньому авто, уся оптика, яку автор створив спеціально для копії, також працює.