Subaru планує зняти з виробництва Legacy, аби звільните місце для електричних моделей

Компанія Subaru зосереджується на виробництві нових електричних позашляховиків, які доповнять вже існуючу лінійку електрокросовера Solterra. Для цього компанія планує зняти з виробництва модель Legacy.
Subaru знімить з конвеєра Legacy та перейде на виробництво електромобілів - Auto24

ФОТО: Subaru|

Subaru Legacy

logo24 квітня, 15:40
logo0
logo0 хв

Японський автовиробник презентував свій перший повністю електричний кросовер Solterra в 2022 році. Subaru Solterra побудована на платформі Toyota e-TNGA, що лежить в основі Toyota bZ4X. Нещодавно компанія оновила його, додавши моделі підтримку швидкої зарядки, (від 10% до 80% за 35 хвилин) та збільшивши кросоверу запас ходу до 365 км.

Читайте також: Subaru оновила "старий" Forester попри наявність наступного покоління

Однак, показник продажів електромобіля не дуже задовільний. Торік було продано 8872 екземпляри, а за перший квартал 2024 року – всього 1147 одиниць Solterra, що на 15% менше, ніж в аналогічний період минулого року.

Subaru Solterra

Нещодавно компанія оприлюднила новий бізнес-план, за яким передбачається, що Subaru вийде на показник продажів електромобілів в 50% до 2030 року. Японський автовиробник планує отримати 400 тисяч продажів на рік вже в 2028 році на своєму найбільшому ринку – в США.

Для цього Subaru розпочне власне виробництво електромобілів в наступному році й представить одразу чотири електричні новинки, включно з новою генерацію Solterra. Очікується, що в 2029 році модельний ряд збільшиться ще 4 новими електромобілями.

Також цікаво: Subaru відкликає понад 100 тисяч авто моделей Legacy та Outback через дефект подушок безпеки

Саме тому, актуальне покоління Legacy, скоріш за все, стане останнім для моделі, адже з 2025 року її буде знято з виробництва. Виробництво завершать вже навесні наступного року.