Такого Rolls-Royce ви ще не бачили

Кожна деталь автомобіля виконана на замовлення.
Такого Rolls-Royce ви ще не бачили

ФОТО: Вonhams|

Rolls-Royce Silver Wraith Special Saloon 1954 року

logo22 листопада 2018, 15:29
logo0
logo0 хв

Перед вами Rolls-Royce Silver Wraith Special Saloon 1954 року випуску. Його кузов та салон виконані на замовлення і серед поціновувачів марки вважаються одним з найгірших екземплярів з будь-коли створених.

Також цікаво: "Богдан" показав електричну вантажівку на заздрість Tesla Semi

В минулому столітті поширеним явищем була купівля шасі автомобіля з двигуном та рештою агрегатів без кузова. Останній створювався у кузовних ательє разом з салоном машини. І ось що могло трапитись, коли виконавець враховував усі побажання клієнта.

Фото: Rolls-Royce Silver Wraith Special Saloon / Вonhams

В основі цього унікального Rolls-Royce Silver Wraith Special Saloon лежить подовжена колісна база та компоненти Silver Wraith. Американський бізнесмен Джозеф Машуха у 1950-х замовив незвичайний кузов у ательє Vignale. Кожна деталь машини була виконана саме так, як того захотів замовник.

Фото: салон унікального Rolls-Royce Silver Wraith Special Saloon / Вonhams

Форми кузову машини меншою мірою дивні, під капотом усе чомусь блідо-зелене у поєднанні з хромом, хоч кузов сріблястий, а інтер’єр взагалі ні на що не схожий. Так, всередині цього Silver Wraith Special Saloon є шкіряні регульоване крісло, кондиціонер, електросклопідйомники і… отвір поруч з пасажирським місцем. Це контейнер для шампанського з охолодженням, а ви про що подумали?

Також цікаво: Перекачали: 1200-сильний пікап Ford вибухнув під час тесту (відео)